

Dostępność: Niedostępny
Koszt wysyłki: od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier DHL - 0,00 zł
Przesyłka pocztowa priorytetowa - 0,00 zł
Przesyłka pocztowa ekonomiczna - 0,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł
Kod producenta: RTA45AX9
Stan magazynowy: 0 szt.
| Mechanizm | kwarcowy Seiko |
|---|---|
| Bransoleta | stalowa koloru czarnego PVD |
| Koperta | stalowa koloru czarnego PVD |
| Szkiełko | mineralne |
| Tarcza | koloru czarnego |
| Wodoszczelność | 50m |
| Zapięcie | podwójne |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość: | 39 mm |
| Grubość: | 6 mm |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję