

Dostępność: Niedostępny
Koszt wysyłki: od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier DHL - 0,00 zł
Przesyłka pocztowa priorytetowa - 0,00 zł
Przesyłka pocztowa ekonomiczna - 0,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł
Kod producenta: RH905EX9
Stan magazynowy: 1 szt.
| Mechanizm | kwarcowy Seiko |
|---|---|
| Pasek | kauczukowy pasek wykonany z tworzywa sztucznego koloru czarnego |
| Koperta | stalowa okrągła |
| Szkiełko | mineralne |
| Tarcza | czarna |
| Wodoszczelność | 100m |
| Datownik | wskazuje dzień miesiąca |
| Zakręcany dekiel | TAK |
| Gwarancja | 2 lata |
| Waga: | 94.00 g |
| Szerokość: | 45 mm |
| Grubość: | 12 mm |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję