

Dostępność: Na zamówienie
Czas wysyłki: 3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier DHL - 0,00 zł
Przesyłka pocztowa priorytetowa - 0,00 zł
Przesyłka pocztowa ekonomiczna - 0,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł
Kod producenta: RH909EX9
Stan magazynowy: 0 szt.
| Mechanizm | kwarcowy Seiko |
|---|---|
| Pasek | kauczukowy wykonany z tworzywa sztucznego koloru czarnego |
| Koperta | stalowa okrągła |
| Szkiełko | mineralne |
| Tarcza | koloru czarnego z żółtymi elemntami |
| Wodoszczelność | 100m |
| Datownik | wskazuje dzień miesiąca |
| Zakręcany dekiel | TAK |
| Gwarancja | 2 lata |
| Waga: | 94.00 g |
| Szerokość: | 45 mm |
| Grubość: | 12 mm |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję