

Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Koszt wysyłki: od 11,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier DHL - 17,00 zł
Przesyłka pocztowa priorytetowa - 11,00 zł
Przesyłka pocztowa ekonomiczna - 11,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł
Kod producenta: RH901DX9
Stan magazynowy: 1 szt.
| Mechanizm | kwarcowy Seiko |
|---|---|
| Pasek | pasek skórzany koloru czarnego |
| Koperta | stalowa okrągła |
| Szkiełko | mineralne |
| Tarcza | koloru niebieskiego |
| Wodoszczelność | 50m |
| Datownik | wskazuje dzień miesiąca |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość: | 40 mm |
| Grubość: | 10 mm |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję