

Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Koszt wysyłki: od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier DHL - 0,00 zł
Przesyłka pocztowa priorytetowa - 0,00 zł
Przesyłka pocztowa ekonomiczna - 0,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł
Numer katalogowy: RL427AX9G
Stan magazynowy: 0 szt.
| Mechanizm | mechaniczny z naciągiem automatycznym |
|---|---|
| Pasek | skórzany kolor ciemny brąz |
| Koperta | stalowa okrągła |
| Szkiełko | mineralne |
| Tarcza | biało - srebrna |
| Wodoszczelność | 50m |
| Datownik | wskazuje dzień oraz nazwę dnia |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość: | 42 mm |
| Grubość: | 12 mm |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję