

Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 48 godzin
Koszt wysyłki: od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier DHL - 0,00 zł
Przesyłka pocztowa priorytetowa - 0,00 zł
Przesyłka pocztowa ekonomiczna - 0,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł
Kod producenta: RP611BX9
Stan magazynowy: 0 szt.
| Mechanizm | kwarcowy Seiko |
|---|---|
| Bransoleta | stalowa koloru srebrno - złotego- PVD |
| Koperta | stalowa okrągła |
| Szkiełko | mineralne |
| Wodoszczelność | 50m |
| Datownik | wskazuje dzień miesiąca i tygodnia |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość: | 38 mm |
| Grubość: | 10 mm |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję